Rekonštrukcia

Rekonštrukcia

 

Komplexnosť, profesionálnosť, priateľský prístup a dodanie prác posledného detailu. Rekonštrukcia s nami znamená, že VAŠE ruky môžu robiť to, čo vás baví. Vieme sa postarať o všetko. Vypratávanie, demontáže, búranie, odvoz a uskladneni stavebného odpadu, logistika objemného odpadu. Stavby dodávame s elektroinštalačnými a vodoinštalačnými prácami. Samozrejmosťou sú kúrenárske práce, podlahy, stropy, steny, okná, dvere, kúpeľne. Nič nebudete musieť dorábať sami, či hľadať iných dodávateľov.

Vaša pokojnosť

Naše úsilie v prevažnej väčšine, na 98 percent spôsobuje spokojnosť našich klientov. Prepáčte, ale ani my nevieme robiť veci na 100%. Vaša spokojnosť je pre nás meradlom kvality našej práce. Nechávame po sebe pekné stavby, pretože stavby nás bavia. A to je potom aj vidieť na stavbe. Sprostredkujeme vám vašu stavbu ako radostný zážitok. Naši minulí klienti vám to môžu osobne potvrdiť. Aj my chceme mať dobrý pocit keď odovzdávame stavbu. Staráme sa o vašu stavbu tak, ako keby sme stavali naše vlastné.

Pomôžeme Vám

Pomôžeme vášmu nápadu, avšak bez Vašej ťažkej práce. Spotíme sa za radi za Vás. Stavebný materiál vynesieme a odpad uskladníme, po prácach upraceme!!! Upratujeme stále. To, čo vám treba ochrániť to nezničíme. Naša práca na vašej rekonštrukcii sa môže skončiť až vtedy, keď sme urobili to, na čom sme sa dohodli. Nová elektroinštalácia či zdravotechnika? Nieje problém. Doteraz ste varili na plyne ale teraz túžite po indukčnej varnej doske? Vôbec žiaden problém! A nielen TO. Máme bohaté skúsenosti s kompletizačnými prácami ako: položenie podlahových krytín, montáž a kompletáž interiérových dvier, montáž svietidiel, výmena okien, zateplenie fasády, obklady kúpeľní, pokládka dlažby, montáž zariaďovacích predmetov, – umývadlá, batérie, keramiku, sprchový kút.

Spolu hľadáme najlepšie

Chcete len to najlepšie? Realizujeme všetky práce spojené s obnovou interiéru aj exteriéru nehnuteľností. Dodáme práce na vašom staro/novom parkovisku, terase, plote, chodníku, schodoch, zemné práce, zrekonštruujeme rozvody ležaté a stúpajúce, urobíme vám novú kúpeľňu, zateplíme fasádu, strechu, vieme zastrečiť takmer úplne všetko. To čo nerobíme, to vám rovno povieme.

Chcelo by to majstra?

Nepotrebujete už viac hľadať šikovného vodára, kurenára, elektrikára, plynára, murára, obkladača, sadrokartonistu, podlahára, montážnika, maliara, pokrývača, izolatéra, bagristu, strechára atď.. U nás nájdete všetky remeslá a profesie pod jednou strechou. Stačí vám jedno telefónne číslo, a to je to naše. 0944 202 544  Dohodnite si s nami všetky záležitosti ohľadom vašej stavby.

Rekonštrukcia kúpeľne

Radi zabezpečíme všetko. Prácu aj materiál. Čokoľvek čo potrebujete pri realizácii vašej novej kúpeľňe. Zariadime búranie, odovoz odpadu, logistiku materiálu, uskladnenie, všetok potrebný stavebný materiál, murárske práce, príde náš vodár a elektrikár. Hydroizolácia? Stierky alebo omietky? Sadrokartón? Nielen to! Položíme dlažbu, nalepíme obklad, rohy obkladov urobíme s lištami alebo JOLLY hrany. Namontujeme aj umývadlo, batériu, sprchové sklo, zrkadlo či skrinku. Samozrejmosťou je poradenstvo pred a aj počas realizácie. Spolu vyberieme v obklady dlažby a všetko čo potrebujete v našom kúpeľňovom štúdiu. Priamo na stavbu vám dodáme odklady, sanitu a zariaďovacie predmety.

Rekonštrukcia interiéru

Interiérové práce od A po Z. Naše skúsenosti s kompletnými prerábkami nenuteľností ponúkame každému. Ak hľadáte firmu, ktorá sa postará o vašu stavbu ako o vlastnú nehnuteľnosť, ste na správnej adrese. My sa o vašu stavbu postaráme ako o celok. Pri každej stavbe alebo rekonštrukcii ako aj pri všetkých prácach spolupracujeme s odborníkmi v tej ktorej oblasti. To, že robíme stavby komplexne však pre nás neznamená, že vám nikdy nepovieme nie. Máme naozaj bohaté skúsenosti s rekonštrukciou interiérov a čohokoľvek čo sa nachádza v interiéroch budov od podláh až po strop. Ak chcete vedieť viac o našich skúsenostiach a o portfóliu našich prác, neváhajte nás kontaktovať na 0944 202 544 alebo na info@noestav.sk .

Elektrika, voda, plyn?

Zabezpečujeme výmenu elektroinštalácií a zdravotechniky v tehlových či panelových domoch, v bytovkách, v bytoch jednotlivo a v rodinných domoch. Realizácie výmeny inštalácií prevádzajú naši školení profesionáli, ktorí sú certifikovaní, disponujú dlhoročnými skúsenosťami. Prax v oblasti rekonštrukcie ktorú našim klientom ponúkame je pre nás obrovskou výhodou pred konkurenciou. Naši elektrikári vám vedia poradiť. Silnoprúd? Slaborúd? Kamerový systém? Alarm? Domáca sieť?Vy si povedzte, čo, my vieme ako. Samozrejmosťou je náš vodár/kúrenár. Výmena radiatorov? Zmena dispozície? Nový kotol či ohrievač? Zameriavame sa na precízne prevedenie všetkých prác. S nami nemusíte hľadať inú firmu na dokončenie vášho projektu.

Spevnené plochy

Naše skúsenosti od roku 2012, kedy sme začali našu činnosť v stavebníctve hovoria sami za seba. Ak chcete vedieť viac o tom, čo všetko sme realizovali pre našich zákazníkov, najlepšie bude, keď si pozriete naše referenčné stavby. Jedná sa tu o množstvo rôznych exteriérových prác. Do takýchto prác patrí napríklad pokládka zámkovej dlažby, osadenie obrubníkov, zhotovenie chodníkov a odstavných plôch, príjazdových ciest, montáž a osadenie betónových prefabrikovaných plotov. V neposlednej rade sem taktiež neodmyslitelne patria zatepľovacie práce, okapové chodníky, chodníky, terasy, schody, rôzne obklady fasád a podobné exteriérové práce.

Čo o nás hovoria?

Vždy nás veľmi poteší, keď nám naši klienti hovoria: „sme radi že sme sa rozhodli pre vašu firmu na realizácu prác..“ alebo, „boli ste najlepší s tých, ktorý u nás na našej stavbe pracovali“. Áno, pracujeme aj bez neustálej kontroly zo strany investora. My aj bez neustálej kontroly podávame rovnako kvalitný výkon.  Ba pracujeme ešte lepšie, pretože si ceníme vašu dôveru. Keď niečo nevieme, vždy vám radšej zavoláme.

 

Kúpeľne, podlahy, steny, dvere

Pre klientov sa často staráme o úplnú realizáciu. Naše kúpeľňové štúdio vypracuje grafický návrh a kladačský plán zadarmo, pokiaľ u nás nakúpite tovar v minimálne stanovenej hodnote. Avšaj nieje problém pracovať keď si všetky tieto záležitosti prajete zariadiť „po vlastnej osi“. Vyrovnáme Vám podlahy v celej nehnuteľnosti alebo len v určitej časti. Nalepíme vinil, dlažbu a položíme podlahu. Zhotovíme omietku hladenú, brúsenú, škrabanú, výber štruktúry je vždy na Vás. Preferuje klasickú štukovú – vápenno-cementovú omietku,minerálnu, či hladkú stenu? Chcete ozdobnú stenu alebo tapetu? Žiaden problém. U nás máte nekonečne veľa možností výberu farieb a štruktúr povrchov. Realizujeme aj kombinácie rôznych povrchových úprav stien, stropov a podláh.

 

Suchá výstavba, montáž sadrokartónových systémov

Sem patrí aj suchá omietka a suchý poter. Chcete viac info? Volajte 0944 202 544. Spôsob montáže sadrokartónu pri suchej výstavbe je časovo menej náročný ako murovaná stena. V suchej výstavbe sa pri stavebnej činnosti a následných úpravách povrchov konštrukcií používa len malé množstvo vody. Takýmto spôsobom viete omnoho rýchlejšie ukončiť stavbu než pri klasickom mokrom procese. Zvuková nepriezvučnosť a pevnosť, či požiarná odolnosť takýchto konštrukcií je určená ich skladbou. Stropy v bytových domoch bývajú často popraskané a krivé. Znižovaný strop vie byť veľmi praktický aj pri izolovaní hluku od susedov. Dá sa pre odhlučnenie od susedov uvažovať aj o predsadenej priečke. Pri plánovanej výmene elektrických rozvodov, najmä v panelových ale aj tehlových bytoch, odporúčame určite montovať sadrokartón. Takto vzniká miesto na vedenie nových inštalácií, rozvodov, zapustených, priznaných garníž a podobne.

 

Chodníky, príjazdové cesty a parkoviská

Dodávame práce aj v okolí nehnuteľnuteľností. Našim klientom poskytujeme realizáciu zemných prác, zhotovenie podkladu a pokládku zámkovej dlažby, osadenie obrubníkov, rôzne betonáže a aj samotnú pokládku veľkoformátových exteriérových dlažieb. Namontujeme a osadíme autom pojazdný liatinový kanalizačný poklop. Postavíme a zabetónujeme pre vás oporné múry, rôzne riešenia prevýšenia pozemkov s palisád, exteriérové betónové záhradné schody a iné.

Pre viac informácií  o referenciách našich prác kliknite sem, tu nájdete informácie ktoré hľadáte.
Preferujete osobné referencie? Prosím, neváhajte a zatelefonujte nám alebo napíšte mail, pre dohodnutie možného termínu stretnutia a ukážky našich prác v reálnom svete.


Pokiaľ ste na našej stránke nenašli odpoveď na presne to čo hľadáte, budeme veľmi radi keď nás kontaktujete s vašou požiadavkou. Spoločne nájdeme riešenie. Cenovú ponuku vám vypracujeme zadarmo a nezáväzne. Volajte na 0944 202 544 alebo vyplnte kontaktný formulár.

Máte záujem o naše služby?

0944 202 544