Rekonštrukcia

Rekonštrukcia

Rekonštrukcia vašej nehnuteľnosťi u nás prebehne kompletne, komplexne, profesionálne a do posledného detailu. Vaša rekonštrukcia s nami znamená, že vám ponecháme voľné ruky. My zastrešíme všetko logisticky, dodáme remeselné, montážne, inštalačné práce. Samozrejmosťou je výber toho najlepšieho materiálu potrebného k prácam.

Vaša pokojnosť

Vynakladáme úsilie, preto sa nám darí dosahovať spokojnosť našich klientov. Spokojnosť s prístupom a  výsledkom našej práce. Áno, vieme, že sa naša práca je pekná, pretože vieme čo robíme. Môžete sa spýtať ich osobne, radi Vám sprostredkujeme kontakt. Samozrejme aj my sa cítime šťastne z vašej spokojnosti. Práca a výsledok práce nieje len o pocitoch ale často je to o pridanej hodnote ktorú získate kvalitnou službou a tovarom. Našim cieľom je vždy kvalitná práca na ktorú sa môžme s radosťou odvolať aj s odstupom rokov pre dodatočné referencie. Robíme veci, ktoré držia a vydržia. Naše služby v oblasti rekonštrukcie interiérových priestorov sa snažíme prispôsobovať aktuálnym potrebám investorov.

Pomôžeme Vám

Sprostredkujeme vám stretnutie s interiérovým dizajnérom, statikom, architektom a podobne. Pomôžeme vám vybaviť v spolupráci s našimi partnermi aj všetky potrebné dokumentky k stavebnému povoleniu a kolaudácii. Samozrejmosťou je logistika stavebného materiálu a odpadu. Naša práca na vašej rekonštrukcii sa skončí až takými finálnymi prácami ako položenie podlahých krytín, montážou interiérových dvier, montáž a kompletáž spotrebičov, montáž zariaďovacích predmetov ako umývadlá, batérie, keramiku, garniže. Odporučíme vám firmu na zákazkovú výrobu nábytku či zariadime vám upratovanie po stavebných prácach.

Hľadáme najlepšie

Hľadáme pre klienta to najlepšie, samozrejme s ohľadom na cenu, ktorú ste ochotný zaplatiť. Realizujeme všetky práce spojené s obnovou interiéru aj exteriéru nehnuteľností. Dodáme práce na vašom staro/novom parkovisku, terase, plote, chodníku, schodoch, zemné práce, zrekonštruujeme rozvody, kúpeľńu, fasádu, strechu, vieme, ak požadujete, zastrečiť takmer úplne všetko.

Hľadáš majstra?

Nepotrebujete už viac hľadať šikovného vodára, kurenára, elektrikára, plynára, murára, obkladača, sadrokartonistu, podlahára, montážnika, maliara, pokrývača, izolatéra atď.. U nás nájdete všetky remeslá a profesie pod jednou strechou. Stačí vám, keď budete vedieť naše telefónne číslo na dohadovanie všetkých záležitostí ohľadom vašej stavby. Obrovskou výhodou pri realizácii rekonštrukcie na kľúč jednou firmou je, že v prípade akýchkoľvek reklamácií či nejasností, pri dokončovaní detailov vašej stavby sa potrebujete obrátiť iba na nás.

Rekonštrukcia kúpeľne

Ny na www.noestav.sk zabezpečujeme pre našich klientov všetky potrebné práce pri realizácii vašej novej kúpeľňe v bytovom či rodinnom dome. Zariadime počas prác úplne všetko: búracie práce, logistika odpadu, stavebný materiál, murárske práce, príde náš vodár a elektrikár. Nezabudneme na hydroizoláciu okolo vane a prchového kúta, zhotovíme stierky alebo omietky. Nakoniec dodáme pokládku dlažby a obklad stien. Úplne nakoniec vám namontujeme umývadlá, batérie, sprchové sklo, zrkadlo či skrinku. Samozrejmosťou je poradenstvo pred samotnou realizáciou v našom zmluvnom kúpeľňovom štúdiu, dodanie odkladov, sanity a zariaďovacích predmetov.

Rekonštrukcia interiéru

Interiérové práce a kompletné prerábky interiérov nehnuteľností ponúkame našim klientom, ktorý hľadajú firmu, ktorá sa postará o rekonštrukciu ako celok. Pri každej rekonštrukcii a pri všetkých prácach spolupracujeme iba s odborníkmi. Realizujme pre vás také interiérové práce ako položenie plávajúcej podlahy, linolea, koberca, dlažby. Montáž interérových dvier, garníž, svietidiel či montáž vami zakúpeného nábytku, kuchyne.

Rekonštrukcia rozvodov

Zabezpečujeme výmenu elektroinštalácií a zdravotechniky v tehlových či panelových domoch, v bytovkách, v bytoch jednotlivo a v rodinných domoch. Realizácie výmeny inštalácií prevádzajú naši školení profesionáli, ktorí sú certifikovaní, disponujú dlhoročnými skúsenosťami. Prax v oblasti stavebníctva ktorú investorom predávame je pre vás obrovskou výhodou. Naši elektrikári a vodári vám vedia poradiť a usmerniť vás. Samozrejmosťou je náš revízny technik. Zameriame sa na precízne prevedenie všetkých prác. Aj v tejto oblasti zabezpečujeme nielen nevyhnutné práce, logistiku a materiál spojený s montážou nových inštalácií, ale taktiež práce naviac, kde nemusíte hľadať inú firmu na dokončenie vášho projektu.

Rekonštrukcia exteriéru

Pre klientov, investorov, ktorý už majú vyhotovené všetky interiérové práce, sme pripravili naše služby na dokončovanie prác v exteriéri. Do týchto prác patrí napríklad pokládka zámkovej dlažby, osadenie obrubníkov, zhotovenie chodníkov a odstavných plôch, príjazdových ciest, monntáž a osadenie betónových prefabrikovaných plotov. V neposlednej rade sem taktiež neodmyslitelne patrí práca na novej fasáde Vášho rodinného domu, vaša nová terasa, schody, rôzne obklady fasád a podobné exteriérové práce.

Čo o nás hovoria?

Klienti nám často hovoria: „sme radi že sme sa rozhodli pre vašu firmu na realizácu prác..“ dokonca tvrdia, že sme ich ušetrili od mnohých starostí, a ušetrili sme im čas aj peniaze. My vieme fungovať a kvalitne pracovať aj bez neustálej kontroly zo strany investora. Máme klientov, ktorý radi chodia a kontrolujú postup prác aj každodenne, avšak pokiaľ nás investor aj nechá pracovať bez neustálej kontroly, my stále pracujeme najlepšie a ešte lepšie ako vieme. O toľko viac si ceníme vašu dôveru. A keď niečo nevieme, zavoláme vám, aj cez videohovor.

 

Kúpeľne, podlahy, steny, dvere

Pre klientov sa staráme o úplnú realizáciu novej kúpeľne v súlade s grafickým návrhom kúpeľňového štúdia. Naše kúpeľňové štúdia vypracujú grafický návrh a kladačský plán zadarmo, pokiaľ nakúpite tovar v minimálne stanovenej hodnote. Vyrovnáme Vám podlahy v celom dome, byte alebo len v časti. Nalepíme vinil, dlažbu a položíme podlahu. Zhotovíme omietku hladenú, brúsenú, škrabanú, výber štruktúry je vždy na Vás. Preferuje klasickú štukovú – vápenno-cementovú omietku,minerálnu, či hladkú stenu? Žiaden problém. U nás máte takmer nekonečne veľa možností výberu farieb a štruktúr povrchov. Realizujeme aj kombinácie rôznych povrchových úprav stien, stropov a podláh.

 

Suchá výstavba, montáž sadrokartónových systémov

Sem patrí aj suchá omietka a suchý poter. Spôsob montáže sadrokartónu pri suchej výstavbe je časovo menej náročný ako murovaná stena. V suchej výstavbe sa pri stavebnej činnosti a následných úpravách povrchov konštrukcií používa len malé množstvo vody. Zvuková nepriezvučnosť a pevnosť, či požiarná odolnosť takýchto konštrukcií je určená ich skladbou. Stropy v bytových domoch bývajú často popraskané a krivé. Znižovaný strop vie byť veľmi praktický aj pri izolovaní hluku od susedov. Dá sa pre odhlučnenie od susedov uvažovať aj o predsadenej priečke. Pri plánovanej výmene elektrických rozvodov, najmä v panelových ale aj tehlových bytoch, odporúčame určite montovať sadrokartón. Takto vzniká miesto na vedenie nových inštalácií, rozvodov, zapustených, priznaných garníž a podobne.

 

Chodníky, príjazdové cesty a parkoviská

Zaoberáme sa aj prácami v exteriéroch domov. Našim klientom poskytujeme realizáciu zemných prác, zhotovenie podkladu pod zámkovú dlažbu, osadenie obrubníkov, rôzne betonáže a aj samotnú pokládku dlažieb. Máme skúnenosti aj s veľkoformátovými betónovými dlažbami o rozmeroch 80x80cm a hrúbky 8cm. Namontujeme a osadíme autom pojazdný liatinový kanalizačný poklop. Postavíme a zabetónujeme pre vás oporné múry, rôzne riešenia prevýšenia s palisád, exteriérové záhradné schody.

Pre viac informácií  o referenciách našich prác kliknite sem, tu nájdete informácie ktoré hľadáte.
Preferujete osobné referencie? Prosím, neváhajte a zatelefonujte nám alebo napíšte mail, pre dohodnutie možného termínu stretnutia a ukážky našich prác v reálnom svete.


Pokiaľ ste na našej stránke nenašli odpoveď na presne to čo hľadáte, budeme veľmi radi ak nás kontaktujete s vašou požiadavkou. Spoločne nájdeme riešenie. Cenovú vám vypracujeme zadarmo a nezáväzne. Volajte na 0944 202 544 alebo vyplnte kontaktný formulár.

Máte záujem o naše služby?

0944 202 544