Výstavba

Výstavba

Plánujete stavbu vašej novej nehnuteľnosti? Hmmm, ste tu správne! U nás nájdete všetky možné práce aj materiál. Nepotrebujete hľadať špecialistov. My máme svojich overených špecialistov. Potrebujete len základovú dosku? Hľadáte dodávateľa na hrubú stavbu? Chcete mať čo najmenej starostí so stavbou vášho dového domova a hľadáte spoľahlivú firmu ktorá vám vie dodať váš dom na kľúč? Ste na správnej adrese! Stačí keď zavoláte na 0944 202 544 alebo napíšete na info@noestav.sk.

Hrubá stavba

Pri hrubej stavbe rodinného domu našim klientom ponúkame kompletnú dodávku všetkých stavebných prác a materiálov, logistiku, zemné práce, tesárske, klampiarske a pokrývačske práce, prípadne pri rovnej streche dodáme technológie podľa projektovej dokumentácie. Či už fóliu alebo lepenku ako povrchovú izoláciu strechy. Naše stavby vám zabezpečia pokojný spánok.

 

Základová doska

Váš projekt výstavby rodinného domu postavíme na pevný základ.  Sme tu pre Vás ak sa jedná o zakladanie, výkopové práce, zhotovenie prestupov inštalácií, bleskozvod, kanalizáciu, elektriku, vodu, plyn, DT tvárnice a betonáž, montáž výstuže, makadam, zhutnenie, šalovanie dosky, logistika betónu, betonáž dosky izolácia dosky a tak podobne.

 

Priečky

Po založení stavby a zhotovení základovej dosky nasleduje založenie prvého radu tehál obdovodých a nosných priečok. Potom prichádza na rad zameranie otvorov a murovanie celej stavby aj s interiérovými nenosnými priečkami až po preklady. Po zhotovení prekladov a ich osadení prichádza na rad ďalšia staticky dôležitá časť stavby – veniec.

 

Bungalov? Poschodový dom?

Keď je veniec zabetónovaný a betón dostatočne vyzretý, prichádza na rad strecha, prípadne ďalšie poschodie. Spôsoby vyhotovenia sú rôzne, vždy to záleží od konkrétneho architoktenického riešenia vášho projektu. Tu by sme sa zastavili,  pretože spôsobov riešenia strešného plášta tej ktorej stavby môže byť veľmi veľa. Nechcem Vás zbytočne zahltiť informáciami ktoré sú dané projektovou dokumentáciou. Vias si samozrejme vieme povedať pri osobnom stretnutí.

Dom na kľúč

Pokiaľ to máte tak, že máte nedostatok času a energie na výber firiem na realizáciu jednotlivých remesiel či na svojpomocnú realizáciu svojho nového bývania, sme tu pre vás my.  Vo vašom novom domove na kľúč zariadime všetko čo budete chcieť.

Chcete sa sťahovať?

Vaše vysnívané rodinné bývanie vám odovzdáme tak, že Vám bude stačiť vybaliť krabice po sťahovaní a môžete užívať. Neskončíme u vás pokiaľ nebude hotové: položenie podlahých krytín, montáž interiérových dvier, montáž a kompletáž spotrebičov, montáž zariaďovacích predmetov ako umývadlá, batérie, keramika, garniže. Zariadime vám firmu na zákazkovú výrobu nábytku či firmu na upratovanie po stavebných prácach.

Projekt/stavebné povolenie/kolaudácia

Sprostredkujeme vám stretnutie s interiérovým dizajnérom, statikom, architektom a podobne. Pomôžeme vám vybaviť v spolupráci s našimi partnermi aj všetky potrebné dokumentky k stavebnému povoleniu a kolaudácii.

Realizácia interiérov

Pri interiérových prácach sa v dnešnej dobe kladie stále väčší dôraz na zmysel pre detail. Majitelia chcú veľkoformátované rektifikované obklady a dlažby, vyberajú si kvalitné podlahové krytiny z rôznych materiálov, rôzne dizajnové doplnky. Chcú sa dobre a spokojne cítiť doma ale aj na záhrade či terase. Pre nás je kvalita veľmi dôležitá. A aj detail prevedenia prác, obkladov, dlažieb, sadrokartónov a podobne.

Realizácia exteriérov

Pokiaľ hovoríme o exteriérových prácach pri stavbe vášho vysnívaného bývania, tak medzi práce ktoré realizuje naša firma noestav s.r.o., sem patrí pokladanie zámkovej dlažby klasickej a veľkoformátovej. Osádzanie obrubníkov parkových aj cestných. Zhotovenie odstavných plôch a chodníkov, terás a plotov.

Technológie

Pri práci používame tie najnovšie technológie a pracovné postupy. Bude to pre vás dom s klasickým teplovodným vykurovaním plynovým kondenzačným kotlom? Alebo plánujete rekuperáciu a tepelné čerpadlo? Alebo elektrické rohože, rekuperácia a solár? Alebo sa obzeráte po inteligentnom riadení celého domu? Alebo kombinácia viacerých technológií? Zvažujete? Rozmýšľate? Hľadáte informácie?  Nutnosťou pri technológiách je dôsledné plánovanie, energetická efektívnosť domu ako celku, zosúladenie jednotlivých technológií, a v neposlednom rade zvolenie pre vás tých správnych technológií. Želáme si, aby váš nový domov, bol nazoaj vaším vysnívaným domovom. Vy ako investor sa samozrejme musíte rozhodnúť sám, zvážiť všetky plusy a mínusy toho ktorého systému či technológie.

Hrubá stavba

Hrubá Stavba

Pomôžeme vám zrealizovať hrubú stavbu rodinného domu (RD). Práca na zhotovenie hrubej stavby RD obsahuje zakladanie stavby, zhotovenie prestupov na inštalácie (voda, elektrika, plyn, kanalazácia) cez základovú dosku. Vytiahnutie všetkých plánovaných priečok nosných aj nenosných a shotovenie strešného plášťa. K tomuto všetkému naviac, v spolupráci s naším architektom, ktorý vám vypracuje projekt „na mieru“ na váš pozemok.  Ak riešite projekt v našej réžii projektovú dokumentáciu, môžeme vám vybaviť aj všetky legislatívne kroky, ktoré sú potrebné k stavebnému povoleniu ešte pred začatím výstavby.

Dom na kľúč

dom na kľúč

Zaujíma vás komplexná a kompletná realizácia vášho vysnívaného bývania? Postaráme sa o dotiahnutie všetkých detailov vašej stavby. Nenecháme žiadne práce pre takzvaných domácich kutilov. Chceme vám spolu s interiérovými prácami dodávať aj práce ktoré potebujete urobiť okolo domu. Stavbu vám odovzdáme do rúk v perfektnom stave, plne užývateľnom nielen v interiéri ale aj v exteriéri. A budete svoj dom v radosti užívať po dlhú dobu. Zhotovíme spevnené plochy, chodníky, terasu, plot, záhradu so závlahou. Možno uvažujete o vyhrievaných chodníkoch či odstavných plochách? Vy uvažujte a prácu nechajte na nás.

Od plánu ku kolaudácii

od plánu k realizácii

Čo to znamená od plánu ku kolaudácii? Je to jednoduché, zamená to presne to, čo to hovorí. Zariadime vašu stavbu od projektovej dokumentácie, cez zakladanie a realizovanie vášho zámeru až po samotnú kolaudáciu. Cenové ponuky vypracovávame nezáväzne. Zvyčajne ich rozdeľujeme na 4 samostatné etapy. Na prípravnú fázu s projektom pre stavebné povolenie, plus kolaudácia po dokončení stavby. Po druhé – hrubú stavbu.  Potom – práca interiér a technológie. Po štvrté – práce exteriér a terénne úpravy. Väčšinou, postupujeme týmito etapami, samozrejme pokiaľ si to investor nešpecifikuje iným spôsobom.

Dokončovacie práce

Pre klientov, ktorý už majú práce na hrubej stavbe realizované plánujeme aj následné práce. Dokončenie prác na vašej nehnuteľnosti s nami môže byť ľahšie.   Pre dokočovancie práce nás často kontaktujú klienti, ktorý zakúpili nehnuteľnosť v stave holo-dom, alebo holo-byt a plánujú svoju nenuteľnosť dokončiť podľa vlastnej predstavy. Môžme sem zaradiť práce súvisiace s dokončením obytnej plochy domu – kúpeľňe, podlahy, dvere, obklady a dlažby. Taktiež sem patria okrem interiérových aj rôzne exteriérové práce, ako drenáže, chodníky, parkoviská (aj vyhrievané), ploty a podobné stavebno montážne práce.

Chcete vedieť viac?

Venujeme sa kompletnej stavebnej činnosti. Pre viac informácií nás prosím neváhajte kontaktovať. Radi sa s vami stretneme osobne.

Máte záujem o naše služby?

0944 202 544