Výstavba

Výstavba

Pre stavbu vášho nového domu na kľúč u nás nájdete všetky práce a materiál pod jedným kontaktom. Nepotrebujete hľadať špecialistov. My máme svojich špecialistov. Či potrebujete základovú dosku, hrubú stavbu, alebo stavbu domu na kľúč.

Hrubá stavba

Pri hrubej stavbe rodinného domu našim klientom ponúkame kompletnú dodávku všetkých stavebných prác a materiálov, logistiku, zemné práce, tesárske, klampiarske a pokrývačske práce, prípadne pri rovnej streche dodáme technológie podľa projektovej dokumentácie. Či už fóliu alebo lepenku ako povrchovú izoláciu strechy. Naše stavby vám zabezpečia pokojný spánok.

 

Základová doska

Váš projekt výstavby rodinného domu postavíme na pevný základ.  Sme tu pre Vás ak sa jedná o zakladanie, výkopové práce, zhotovenie prestupov inštalácií, bleskozvod, kanalizáciu, elektriku, vodu, plyn, DT tvárnice a betonáž, montáž výstuže, makadam, zhutnenie, šalovanie dosky, logistika betónu, betonáž dosky izolácia dosky a tak podobne.

 

Priečky

Po založení stavby a zhotovení základovej dosky nasleduje založenie prvého radu tehál obdovodých a nosných priečok. Potom prichádza na rad zameranie otvorov a murovanie celej stavby aj s interiérovými nenosnými priečkami až po preklady. Po zhotovení prekladov a ich osadení prichádza na rad ďalšia staticky dôležitá časť stavby – veniec.

 

Strecha? alebo ešte jedno poschodie?

Keď máme veniec zabetónovaný, prichádza na rad strecha, prípadne ďalšie poschodie. Spôsoby vyhotovenia je rôzny, vždy to záleží od konkrétneho riešenia vášho projektu. Tu by sme sa zastavili,  pretože spôsobov riešenia strešného plášta tej ktorej stavby je veľmi veľa. Nechcem Vás zahltiť informáciami ktoré si vieme povedať pri osobnom stretnutí.

Dom na kľúč

Pokiaľ to máte tak, že máte nedostatok času a energie na výber firiem na realizáciu jednotlivých remesiel či na svojpomocnú realizáciu svojho nového bývania, sme tu pre vás my.  Vo vašom novom domove na kľúč zariadime všetko čo budete chcieť.

Chcete sa len nasťahovať?

Vaše vysnívané rodinné bývanie vám odovzdáme tak, že Vám bude stačiť vybaliť krabice po sťahovaní a môžete užívať. Neskončíme u vás pokiaľ nebude hotové: položenie podlahých krytín, montáž interiérových dvier, montáž a kompletáž spotrebičov, montáž zariaďovacích predmetov ako umývadlá, batérie, keramika, garniže. Zariadime vám firmu na zákazkovú výrobu nábytku či firmu na upratovanie po stavebných prácach.

Projekt/stavebné povolenie/kolaudácia

Sprostredkujeme vám stretnutie s interiérovým dizajnérom, statikom, architektom a podobne. Pomôžeme vám vybaviť v spolupráci s našimi partnermi aj všetky potrebné dokumentky k stavebnému povoleniu a kolaudácii.

Realizácia interiérov

Pri interiérových prácach sa v dnešnej dobe kladie stále väčší dôraz na zmysel pre detail. Majitelia chcú veľkoformátované rektifikované obklady a dlažby, vyberajú si kvalitné podlahové krytiny z rôznych materiálov, rôzne dizajnové doplnky. Chcú sa dobre a spokojne cítiť doma ale aj na záhrade či terase. Pre nás je kvalita veľmi dôležitá. A aj detail prevedenia prác, obkladov, dlažieb, sadrokartónov a podobne.

Realizácia exteriérov

Pokiaľ hovoríme o exteriérových prácach pri stavbe vášho vysnívaného bývania, tak medzi práce ktoré realizuje naša firma noestav s.r.o., sem patrí pokladanie zámkovej dlažby klasickej a veľkoformátovej. Osádzanie obrubníkov parkových aj cestných. Zhotovenie odstavných plôch a chodníkov, terás a plotov.

Technológie

Pri práci používame tie najnovšie technológie a pracovné postupy. Bude to pre vás dom s klasickým teplovodným vykurovaním plynovým kondenzačným kotlom? Alebo plánujete rekuperáciu a tepelné čerpadlo? Alebo elektrické rohože, rekuperácia a solár? Alebo sa obzeráte po inteligentnom riadení celého domu? Alebo kombinácia viacerých technológií? Zvažujete? Rozmýšľate? Hľadáte informácie?  Nutnosťou pri technológiách je dôsledné plánovanie, energetická efektívnosť domu ako celku, zosúladenie jednotlivých technológií, a v neposlednom rade zvolenie pre vás tých správnych technológií. Želáme si, aby váš nový domov, bol nazoaj vaším vysnívaným domovom. Vy ako investor sa samozrejme musíte rozhodnúť sám, zvážiť všetky plusy a mínusy toho ktorého systému či technológie.

Hrubá stavba

Hrubá StavbaPomôžeme vám zrealizovať hrubú stavbu rodinného domu (RD). Práca na zhotovenie hrubej stavby RD obsahuje zakladanie stavby, zhotovenie prestupov na inštalácie (voda, elektrika, plyn, kanalazácia) cez základovú dosku. Vytiahnutie všetkých plánovaných priečok nosných aj nenosných a shotovenie strešného plášťa. K tomuto všetkému naviac, v spolupráci s naším architektom, ktorý vám vypracuje projekt „na mieru“ na váš pozemok.  Ak riešite projekt v našej réžii projektovú dokumentáciu, môžeme vám vybaviť aj všetky legislatívne kroky, ktoré sú potrebné k stavebnému povoleniu ešte pred začatím výstavby.

Dom na kľúč

dom na kľúčZaujíma vás komplexná a kompletná realizácia vášho vysnívaného bývania? Postaráme sa o dotiahnutie detailov interiérových a aj exteriérových prác. Chceme vám spolu s interiérovými prácami dodávať aj práce ktoré potebujete urobiť okolo domu. Samozrejmosťou by mohlo byť odovzdávanie domu do rúk novým majiteľom v stave obývateľnom, a plne užývateľnom nielen v interiéri ale aj v exteriéri. Zhotovíme spevnené plochy, chodníky, terasu, plot, záhradu so závlahou. Možno uvažujete o vyhrievaných chodníkoch či odstavných plochách? Vy uvažujte a prácu nechajte na nás. Samozrejme, pracujeme a spolupracujeme s profesionálmi, ktorí ovládajú svoje remeslá dokonale.

Od plánu k realizácii

od plánu k realizáciiPre nás komplexita výstavby znamená – od návrhu cez zakladanie stavby po kolaudáciu. Cenové ponuky vypracovávame nezáväzne. Zvyčajne ich rozdeľujeme na tri samostatné celky. Na prípravnú fázu s hrubou stavbou, práce interiér a technológie, práce exteriér. Väčšinou, pokiaľ to investor nešpecifikuje inak, je postavenie hrubej stavby pod strechu spolu s výplňami otvorov v prvom kroku. Do hruhého kroku patria všetky ostatné práce od zhotovenia omietok až po dokončovanie interiéru, inštalácie, zariaďovacie predmety, technológie a fasádne práce. V treťom kroku je každá iná práca vykonaná na exteriéri Vašej nehnuteľnosti, plus kolaudačné konanie.

Dokončovacie práce

Pre klientov, ktorý už majú vyhotovené všetky práce na hrubej stavbe plánujeme aj následné práce. Okrem dokončovacích interiérových prác sem patria všetky naše služby dokončovacích prác interiéru a tiež exteriéru. Môžme sem zaradiť všetky práce súvisiace s dokončením obytnej plochy domu, exteriéru nehnuteľnoti – fasády, ako aj všetky spevnné či nespevnené plochy.  Nemôžme nezahrnúť technológie ako solár, fotovoltaika, kúrenie príprava TUV, rekuperácia, tepelné čerpadlo. Zemné práce ako vsakovacie jamy, drenáž a podobné práce. Taktiež sem patria rôzne montážne práce vybavenia interiéru a exteréru.

Chcete vedieť viac?

Venujeme sa kompletnej stavebnej činnosti. Pre viac informácií nás prosím neváhajte kontaktovať. Radi sa s vami stretneme osobne.

Máte záujem o naše služby?

0944 202 544