Profil

O nás

Vitaj na našej firemnej profilovej stránke. Želám ti krásny deň. Sme ozajstní PUNTIČKÁRI a na týchto stránkach sa prezentujeme ako obchodno-stavebná firma NOESTAV s.r.o.. Dovoľ mi aby som sa ti predstavil ja, ktorý píšem tieto riadky. Moje meno je Marek Pavlík. Som konateľom vo firme NOESTAV s.r.o.. V nasledujúcich pár vetách sa ti najlepšie ako viem pokúsim prezradiť viac o tom, čo môžeš nájsť na doméne pod názvom www.noestav.sk a čo môžeš očakávať, keď sa rozhodneš pre nás ako svojho dodávateľa stavebných prác.

Noe –  naznačuje postoj = postoj biblického Noeho, ktorý počúval Boha a na jeho príkaz začal s prípravami a samotnou stavbou preslávenej archy. Hmmmm, áno, som Kresťan.

Stav – staviteľ, ktorý postavil stavbu, a tá vydržala potopu sveta. Teda aj tá tvoja stavba ktorú budeme stavať my, bude pevne založená.

NOESTAV – nielen svojím názvom ale aj naším rozmýšľaním prinášame do oblasti stavebníctva svetlo skutočných kresťanských hodnôt. Nie iba pseudo ale naozaj.

 

Chcete vedieť, ako sme sa dostali tam, kde sme teraz?

Prečo NOESTAV?

Skôr ako sme sa stali WWW.NOESTAV.SK fungovali a pracovali sme od roku 2012 pod názvom WWW.PUNTICKAR.SK. Pre rôzne dôvody som sa na začiatku podnikania rozhodol založiť stránku s jedinečným a výstižným názvom Puntičkár. Na začiatkoch to bola živnostenská forma podnikania, neskôr pri zmene mena sme zmenili aj formu podnikania na s.r.o.. Vtedy, už samotný názov naznačoval náš prístup k práci a formoval v našich klientoch (aj v tých potencionálnych) určité očakávania. V septembri 2020 sme sa rozhodli ukončiť naše pôsobenie na doméne s výstižným avšak simplicitným názvom www.puntickar.sk. Áno, stále sme to my – k práci pristupujeme s citom pre detail.  Postupne som však dospel k názoru, že názov www.puntičkár.sk nie úplne presne vystihuje našu víziu o raste a budovaní firemnej štruktúry . Sme profesionáli, detailisti, ktorí posúvame „starého Puntičkára“ na nový romer.

 

Najskôr Puntičkár, potom NOESTAV?

Prečo pôvodne PUNTIČKÁR, bol premenovaný na NOESTAV? Už nedávame pozor na detail? Najskôr vám teda prezradím, prečo PUNTIČKÁR.

Pred založením podnikania a pôvodného webu puntickar.sk som ja sám mal skúsenosť, kedy firma ktorú som si prenajal na rekonštrukciu bytu, nevedela robiť dodávané práce so zmyslom pre detail. Namiesto prác 3 mesiace práce trvali dva krát toľko. Nebolo to však preto, že sme pridávali práce, bolo to preto, že firma pracovala na 3 stavbách naraz a ani na jednej neboli poriadne. Taktiež, v čase, keď som sa rozhodoval či ísť do zamestnania alebo do podnikania, mnoho ľudí v mojom okolí malo takúto alebo inú obdobnú negatívnu skúsenosť s prístupu „akejsi“ stavebnej firmy v čase. Táto negatívna skúsenosť nakoniec poslúžila ako počiatočný impulz – priniesť na trh niečo, čo sa ťažko hľadá. U nás na byte vtedy vykonaná práca nevyzerala moc dobre. Ani kúpeľňa, ani maľovka, ani elektrika, ani vodoinštalácie na stavbe bol neustále taký neporiadok, že sa tam nedalo… Mnoho vecí, a to ako boli urobené sme zistili až s odstupom času. Bola to tak trošku katastrofa. Ale aj tak, teraz z odstupom času – môžem povedať, že to zlé, čo sa nám stalo, sa nakoniec obrátilo na dobré. Škola života býva často to najdrahšie štúdium. Zrejme, nebyť tejto skúsenosti a následnej príležitosti, ktorá sa naskytla, nebol by na trhu ani môj tým NOESTAV.sk ktorí robí pekné stavby už od roku 2012.

Táto skúsenosť s bytom sa mi stala, keď som ešte pracoval v zahraničí.

Aj v dnešnej dobe sa Vám môže prihodiť, že narazíte na nezodpovedných ľudí a nebudete ich vedieť odhaliť až pokiaľ nebudete mať osobnú skúsenosť.

Po návrate domov na Slovensko som sa rozhodoval čo ďalej. Zamestnanie? Začal som kombináciou zamestnania a podnikania. Nakoniec som sa dostal až sem, som čistý podnikateľ. Chichi. To znie smiešne. Ale fakt. Prešiel som rôznymi fázami, od upratovnia a tepovania sedačiek a kobercov, cez sťahovanie bytov a kancelácií, vyskúšal som prácu hodinového manžela, čo bolo už len na krok k stavebnej činnosti. Začiatok bol ťažký, vedel som málo, veľa času som strávil štúdiom, Boh ma však spojil s ľuďmi ktorý vedeli viac ako ja a dnes som sa vypracoval na odborníka v oblasti stavebníctva v ktorej pracujem. Viem z každej oblasti toľko, aby som vedel riadiť a usmerňovať chod stavebných prác a rekonštrukcií. Prišiel som nato, čo kedy áno a kedy nie. Elektrikárske práce, zdravotechnika, murárske práce, klampiar, montážnik, podlahár, kúrenár, obkladač, viem s každého rožku trošku viac než je bežný priemer, je to možno aj tým, že som aj množstvo s týchto remesiel sám vyskúšal a dokážem povedať že ich aj ovládam vykonávať.

Možno nadanie? Možno talent? Možno technický „typ“? Nechcem vyznieť ako niekto cez čiaru, kto sa chvasce. Lepšie je raz vidieť to ako fungujeme než dva razy počuť. Samozrejme, niesom v tomto sám, mám ľudí, ktorý pre NOESTAV s.r.o. pracujú. Presvedčte sa sami.

 

Viac ako 200 ukončených stavieb

Momentálne máme za sebou viac ako 200 úspešne odovzdaných projektov. Práve preto, my, ja a celé NOESTAV s.r.o., my všetci, môžeme našim klientom ponúknuť  skutočnú hodnotu za peniaze – naše znalosti, ktoré sme získali praxou a skúsenosťami. Spolupráca s našou firmou vám zaručí precíznosť, spoľahlivosť, ochotu, flexibilitu, variabilitu a kvalitu vykonávanej práce. Zakladáme si na našich skúsenostiach. Ponúkame ti našu radu ak chceš poradiť ale aj servis. Sme na strhu od roku 2012.

 

Spokojnosť

Vždy rešpektujeme názor druhého, avšak, nikdy nepracujeme proti technologickým postupom a normám. My našu prácu vykonávame tak aby sme klientom mohli poskytovať na vykonané práce plnú záruku, čo je 5 rokov.

Filozofia

„Jediná vec ktorá je horšia ako slepota je, keď človek má zrak, no nemá víziu.“

Hellen Keller.

Zákaznícky servis

My si vás, našich klientov naozaj ceníme. Nezáleží, či sa jedná o zákazku za 25 tisíc EUR alebo o zákazku za 250 tisíc EUR. Každý klient je pre nás dôležitý.  Najviac nás poteší, keď u klienta vidíme spokojnosť s dielom po odovzadní prác. Najviac za našu prácu hovoria referencie od zákazníkov a odporúčanie. Máme záujem zisťovať, či sú zákazníci spokojní, chceme referencie aj pre budúcich zákazníkov a túžime po tom, aby sa Vám výsledný produt našej práce páčil.

 

Zlepšovanie

Ja ako konateľ firmy sa vždy snažím naše služby a ľudí s ktorími spolupracujem posúvať dopredu.  Samozrejme, na zlepšovanie služieb a produktov potrebujeme aj vašu spätnú väzbu. Cením si naozaj každý názor, pochvalu, či pripomienku zákazníka. Pritom nezáleží či je to pozitívne alebo negatívne. Každý podnet zo strany klientov nás posúva dopredu. Komplikácie prekonávame za každých okolností a vždy si chceme zachovať pozitývny postoj. Zložitosti nevyhľadávame, avšak riešime ich vtedy, keď nastanú. Nemáme radi problémy, veď kto má rád problémy, keď však aj akékoľvek nastanú, tak radi ich vždy radi vyriešime.

Stavebné práce na kľúč?

Pracujeme komplexne. Stavbu vám dodáme exkluzívne aj s materiálom. Naše projekty momentálne pre vás zastrešujeme na celom území Trenčianskeho kraja. Čo sa prác v iných častiach Slovenska týka, prosím, kontaktujte nás na 0944 202 544 alebo na info@noestav.sk.

Ako fungujeme

Len jedno slovo nás môže najlepšie vystihnúť: SKÚSENOSTI.  Spolahnite sa na nás a na naše znalosti. Rôznorodosť mnohých projektov ktorými sme si prešli hovoria sami za seba. Vieme presne, čo robíme, a vieme, na koho sa obrátiť keď čokoľvek potrebujeme.

Ak aj niečo nevieme, povieme Vám to.

Spolupracujte aj vy len s odborníkmi!

Kontakt

Chcete nás poznať osobne?

Máte otázky, na ktoré ste na našej stránke nenašli odpoveď? Neváhajte a zavolajte nám na 0944 202 544 alebo vyplňte kontaktný formulár. Pre kontaktný formulár kliknite sem. Cenu pre vás vypracujeme vždy individuálne, podľa toho, čo budete od nás vyžadovať. Máte špeciálnu požiadavku? Nechajte to na nás.

Čo sa Vám stane ked si vyberiete nás?
  • získate spokojnosť
  • nadšenie
  • budete mať radosť z našej práce
  • vaša predstava nového bývania sa zmení na realitu
  • budete mať spokojnosť s kvalitou odvedenej práce aj s odstupom času

Máte záujem o naše služby?

0944 202 544