Profil

O nás

Dovoľte mi aby som sa predstavil, moje meno je Marek Pavlík. Založil a napísal som stránku na ktorej sa teraz nachádzate. Som konateľom vo firme NOESTAV s.r.o.. Rád by som Vám v nasledujúcich pár riadkoch prezradil viac o doméne pod názvom www.noestav.sk.

Noe – stav naznačuje postoj = postoj biblického Noeho, ktorý počúvol Boha a na jeho príkaz začal s prípravami a samotnou stavbou preslávenej archy. Bol staviteľ s postavil stavbu, ktorá vydržala potopu sveta. Určite musela byť veľmi, veľmi, veľmi kvalitná a precízne zhotovená, premyslená do posledného detailu. My nielen svojím názvom prinášame do oblasti stavebníctva svetlo kresťansko/židovských hodnôt.

 

Chcete vedieť, ako sme sa dostali tam, kde sme teraz?

Prečo NOESTAV?

Skôr ako sme sa stali WWW.NOESTAV.SK fungovali a pracovali sme od roku 2012 pod názvom WWW.PUNTICKAR.SK. Pre rôzne, aj osobné dôvody som sa v 2012 rozhodol založiť stránku s jedinečným a výstižným názvom Puntičkár. Teraz pracujeme vo forme s.r.o., avšak na začiatkoch to bola živnostenská forma podnikania. Vtedy, už samotný názov naznačoval náš prístup k práci a formoval v našich klientoch (aj v tých potencionálnych) určité očakávania. V septembri 2020 sme sa rozhodli ukončiť naše pôsobenie na doméne s výstižným avšak simplicitným názvom www.puntickar.sk. Naši klienti, ktorí nás poznajú pod týmto názvom, sa po kliknutí na stránku puntičkár dostanú na stránku www.noestav.sk. Áno, stále sme to my – k práci pristupujeme s citom pre detail.  Postupne som však dospel k názoru, že názov www.puntičkár.sk nie úplne presne vystihuje našu víziu o raste a budovaní firemnej štruktúry . Sme profesionáli, detailisti, ktorí posúvame „starého Puntičkára“ na nový romer.

 

Prečo Puntičkár?

Možno vás zaujíma, prečo pôvodne PUNTIČKÁR a prečo teraz NOESTAV? Poviem vám teda prečo PUNTIČKÁR. Vo svojom okolí som často stretávaľ firmy poskytujúce stavebné služby, avšak ich práce boli po dokončení neuspokojivé.  Pred založením podnikania a webu puntickar.sk som aj sám mal takúto skúsenosť. Firma nebola schopná robiť práce viac detailne. Namiesto prác 3 mesiace práce trvali raz toľko. Nebolo to však preto, že sme pridávali práce, bolo to preto, že firma pracovala na 3 stavbách naraz a ani na jednej poriadne. Taktiež mnoho ľudí v mojom okolí malo takúto negatívnu skúsenosť s prístupu „akejsi“ stavebnej firmy. Možno sa vám to tiež stalo. Alebo máte skúsenosť, že vykonaná práca nevyzerala dobre.  Avšak, nielen vtedy sa to dialo v roku 2010, aj v dnešnej dobe sa Vám môže prihodiť, že narazíte na nezodpovedných ľudí a nebudete ich vedieť odhaliť.

 

Viac ako 150 ukončených stavieb

Momentálne máme za sebou viac ako 150 úspešne odovzdaných projektov. Práve preto, my, ja a môj tím, my všetci, môžme vám, našim klientom ponúknuť  skutočnú hodnotu za vaše peniaze – naše znalosti, ktoré sme získali praxou a skúsenosťami. Spolupráca s našou firmou vám zaručí precíznosť, spoľahlivosť, ochotu, flexibilitu, variabilitu a kvalitu vykonávanej práce. Zakladáme si na našich skúsenostiach, a ponúkame vám našu radu a servis. Sme na strhu od roku 2012.

 

Spokojnosť

Vždy rešpektujeme názor a požiadavku zákazníka, klienta či investora, avšak, nikdy nepracujeme proti technologickým postupom a normám. Máme záujem a chceme našu prácu vykonávať tak aby sme svojim klientom mohli poskytovať za vykonané práce plnú záruku, ktorá je podľa zákona 5 rokov. Stále platí, o to viac v stavebníctve, že práca chvatná, je aj málo platná a v konečnom dôsledku sa vám ale aj nám takáto práca môže veľmi predražiť.

Filozofia

„Jediná vec ktorá je horšia ako slepota je, keď človek má zrak, no nemá víziu.“

Hellen Keller.

Zákaznícky servis

My si vás, našich klientov naozaj ceníme. Nezáleží, či sa jedná o zákazku za 25 tisíc EUR alebo o zákazku za 250 tisíc EUR. Každý klient je pre nás dôležitý.  Najviac nás poteší, keď u klienta vidíme spokojnosť s dielom po odovzadní prác. Najviac za našu prácu hovoria referencie od zákazníkov a odporúčanie. Máme záujem zisťovať, či sú zákazníci spokojní, chceme referencie aj pre budúcich zákazníkov a túžime po tom, aby sa Vám výsledný produt našej práce páčil.

 

Zlepšovanie

Ja ako konateľ firmy sa vždy snažím naše služby a ľudí s ktorími spolupracujem posúvať dopredu.  Samozrejme, na zlepšovanie služieb a produktov potrebujeme aj vašu spätnú väzbu. Cením si naozaj každý názor, pochvalu, či pripomienku zákazníka. Pritom nezáleží či je to pozitívne alebo negatívne. Každý podnet zo strany klientov nás posúva dopredu. Komplikácie prekonávame za každých okolností a vždy si chceme zachovať pozitývny postoj. Zložitosti nevyhľadávame, avšak riešime ich vtedy, keď nastanú. Nemáme radi problémy, veď kto má rád problémy, keď však aj akékoľvek nastanú, tak radi ich vždy radi vyriešime.

Stavebné práce na kľúč?

My pracujeme v oblasti stavebníctva komplexne. Stavbu vám dodáme s materiálom. Naše projekty momentálne pre vás zastrešujeme na celom území Trenčianskeho kraja. Čo sa prác v iných častiach Slovenska týka, prosím, kontaktujte nás na 0944 202 544 alebo na info@noestav.sk.

Ako fungujeme

Možno vás napadlo sa spýtať, ako môžme jedna firma zabezpečovať služby v tak širokej škále odborov v stavebníctve. Len jedno slovo môže najlepšie vystihnúť ako je to možné: SKÚSENOSTI.  Spolahnite sa na nás, na naše kontakty, na naše znalosti. Množstvo projektov ktorými sme si prešli hovoria sami za seba. Vieme presne, čo robíme, a vieme, na koho sa obrátiť keď čokoľvek potrebujeme.

Spolupracujte aj vy len s odborníkmi!

Kontakt

Uvedomujeme si dôležitosť osobného kontaktu s klientom, chceme byť nápomocný.

Máte otázky, na ktoré ste na našej stránke nenašli odpoveď? Neváhajte a zavolajte nám na 0944 202 544 alebo vyplňte kontaktný formulár. Pre kontaktný formulár kliknite sem. Cenu pre vás vypracujeme vždy individuálne, podľa toho, čo budete od nás vyžadovať. Máte špeciálnu požiadavku? Nechajte to na nás.

Čo bude nasledovať keď sa rozhodnete pre nás?
  • vaša spokojnosť
  • vaše nadšenie
  • vaša radosť s našej práce
  • vaše referencie pre nás
  • vaša spokojnosť s kvalitou aj s odstupom času

Máte záujem o naše služby?

0944 202 544