Referencie

Referencie

Zaujímate sa o kvalitne prevedené stavebné práce? Hľadáte firmu ktorej záleží na kvalite? Dopytujete kompletné stavebné práce a hľadáte ľudí ktorý majú pozitívne referencie od zákazníkov na svoje práce? Ste na správnej adrese. Či ste sa rozhodli pre výstavbu nového domu alebo rekonštrukciu starej nehnuteľnosti, táto udalosť je pre 97 percent ľudí stresovo náročná. Preto je dôležité zveriť sa do rúk profesionálom, ľuďom, ktorým budete môcť veriť. My zastrešujeme výstavbu domov a rekonštrukciu komplexne a na kľúč.

 

Textové referencie

Textové referencie umiestnené na našej stránke boli našej firme poskytnuté od konkrétnych osôb, ktorým naša firma dodávala stavebno-montážne práce rôzneho druhu. Všetky foto-referencie sú naším „duševným vlastníctvom“.

 

Foto – referencie

Fotografické referencie slúžia na to aby ste si vy ako náš potencionálny klient videli  „obraz“ našich skúseností.  Naše poznatky niesú založené len na poučkách a vedomostiach, majú pevný základ v praktických skúsenostiach.  Nie vždy a všetky práce a najmä hodnota vykonanej práce sa dá zachytiť na obrazový záznam.

Komplexne

Sme dôveryhodná firma. Na trhu sme od roku 2012. Pomôžeme vám realizovať váš sen o novom bývaní.  Hľadáte niekoho na kompletnú rekonštrukciu vašej nehnuteľnosti? Pomôžeme aj vám.

 

Jedna stavba

Odporúčame vám nechať si práce realizovať na vašej stavbe a rekonštrukcii od jednej firmy. Máte jednu zodpovednú firmu, jedno miesto kontaktu a odpadá vám nutnosť organizovať jednotlivých dodávateľov termínovo. Nemôže sa vám stať, keď sa na stavbe vyskytne komplikácia, že sa budú jednotlivý dodávatelia navzájom vyhovárať. Máme skúsenosť, že keď na stavbe pracuje 5 rôznych firiem, každá v prevažnej väčšine sleduje iba svoj vlastný záujem. Nezaujímajú sa o stavbu ako o celok.

 

Jedna firma

Pri komplexnej dodávke prác na kľúč, sa postaráme o všetky práce a materiál. V spolupráci s našich architektom vám zabezpečíme vypracovanie projektu pre stavebné povolenie spolu s kolaudáciou po dokončení. Váš nový domov sa môže stať čoskoro realitou. My realizujeme prácu, logistiku, materiál, interiér, exteriér. Vy si  zabezpečíte iba čas na sedenie s projektantom, čas na rozhodovanie a výber materiálov.

 

Kvalitne

Chcete kvalitu? Hľadáte inteligentné riešenia? Chcete niečo viac? Oslovili Vás naše referencie? Nenechajte sa obmedzovať. Neváhajte a zverte svoj sen o lepšom bývaní profesionálom. My nenecháme nič na náhodu. Zavolajte na 0944 202 544 a my vám nezáväzne vyhotovíme cenovú kvótu na servis, ktorý potrebujete.

Naši zákazníci o nás povedali

Máte záujem o naše služby?

0944 202 544