Referencie

Referencie

Pokiaľ sa dopytujete na kompletné stavebné práce a hľadáte ľudí ktorý majú pozitívne referencie od zákazníkov na svoje práce, ste na správnej adrese. Či ste sa rozhodli pre výstavbu nového domu alebo rekonštrukciu starej nehnuteľnosti, táto udalosť je pre 99 percent ľudí stresovo náročná. Čo sa stresu týka, rozsah prác býva často nepodstatný, či prerábate dve miestnosti, celý dom, možno „len“ pristavujete, nadstavujete alebo staviate celkom nové od základov. Tak či onak, je dôležité zveriť sa do rúk profesionálom. My zastrešujeme rekonštrukcie a výstavbu domov komplexne, ideálne na kľúč.

 

Textové referencie umiestnené na našej stránke boli našej firme poskytnuté od konkrétnych ľudí, ktorým naša firma dodávala práce rôzneho druhu. Všetky referencie je možné si overiť u tej ktorej konkrétnej osoby a v prípade záujmu o takéto preverenie vám samozrejme s poverením referenčnej osoby ktorej chcete zatelefonovať poskytneme jej telefónne číslo. Samozrejmosťou sú tisíce foto-referencií ktoré Vám na požiadanie ukážeme.

 

Fotografické referencie sú taktiež práce vykonávané firmou Puntičkár a slúžia na to aby ste si vy ako náš potencionálny zákazník vedeli utvoriť obraz o skúsenostiach, ktoré ponúkame klientom na slovenskom trhu. Samozrejme, že nie vždy a všetky práce a najmä hodnota vykonanej práce sa dá zachytiť na obrazový záznam.

Komplexne

Pokiaľ sa o nás zaujímate ako náš potencionálny zákazník a hľadáte niekoho na  zastrešenie kompletnej rekonštrukcie vašej nehnuteľnosti, radi Vám pomôžeme. Našim klientom a zákazníkom pri obhliadkach vždy odporúčame práce si nechávať realizovať na kľúč od jednej firmy. Tu máte v prípade komplikácie čohokoľvek len jednu zodpovednú firmu a nestane sa vám, že sa budú jedny dodávatelia prác vyhovárať na druhých. Či už sa tu jedná o práce búracie, inštalačné, murárske, montážne či akékoľvek, ako jedna firma dokážeme medzi sebou efektívnejšie komunikovať ako keď bude na stavbe pracovať 5 rôznych firiem, s ktorej každá v prevažnej väčšine sleduje iba svoj vlastný záujem.

 

Pri komplexnej dodávke prác na kľúč, sa vieme postarať o všetky potrebné práce. V spolupráci s našich externým architektom vám dokonca vieme zabezpečiť a vypracovať projekt pre stavebné povolenie a váš nový domov sa môže čoskoro zrealizovať na vašom pozemku. Čo sa už samotnej realizácie výstavby, či projektu kompletnej rekonštrukcie týka, platí to, čo ste čítali v predchádzajúcom odseku, my, Puntičkári budeme sledovať celú stavbu ako celok, dodáme remeselníkov, vy-komunikujeme si rozsah prác, dodáme materiál, vybavenie a čohokoľvek čo si stavba a zákazník vyžiada.

Zrealizujeme výkopové práce, odvoz sute, dovoz a dodanie materiálu, dizajn kúpeľne, prípadne aj dizajn celého interiéru. V takomto prípade si klient zabezpečí iba čas na sedenie s dizajnérom a čas na rozhodovanie a výber farebných kombinácií.

 

Oslovili sme vás? Hľadáte inteligentné riešenia? Chcete niečo viac? Páčia sa vám naše referencie? Nenechajte sa obmedzovať. Neváhajte a zverte svoj majetok profesionálom, puntičkárom, staviteľom, ktorí nenechajú nič na náhodu. Zavolajte nám na 0944 202 544 a my vám zadarmo a nezáväzne vyhotovíme kvótu na servis, ktorý potrebujete.

Naši zákazníci o nás povedali

Máte záujem o naše služby?

0944 202 544