Referencie

Referencie

Hľadáte kvalitu?  Chcete mať kvalitné a pekné bývanie?  Dodávame stavebné práce našim klientom od roku 2012, kedy sme realizovali našu prvú zákazku. Hľadáte firmu ktorá vám dodá stavbu od A po Z? Dopytujete kompletné stavebné práce a hľadáte ľudí ktorý majú pozitívne referencie od zákazníkov na svoje práce? Možno je to veľa otázok ale ste na správnej adrese. Výstavba nového domu je určite jednoduchšia žáležitosť ako rekonštrukcia starej nehnuteľnosti. Tak či onak, stavba nového domova je udalosť, ktorá je pre 97 percent ľudí stresovo náročná. Je dôležité, zveriť sa do rúk profesionálom, ľuďom, ktorým jednak môžete veriť, a jednak ľuďom, ktorý vedia čo robia. My zastrešíme Vašu výstavbu ale aj rekonštrukciu komplexne a na kľúč.

 

TEXTové referencie

Referencie formou písaného textu umiestnené na našej stránke nám boli poskytnuté od konkrétnych osôb, ktorým naša firma dodávala stavebno-montážne práce rôzneho rozsahu a rôzneho druhu. Niektorí súhlasili s uvedením celého mena, iní chceli ostať tak trošku inkognito, preto dali súhlas len na krsné meno. Každopádne, sme vďačný za každú jednu realizáciu.

 

FOTO – referencie

Fotografické referencie slúžia na to aby ste vy ako náš potencionálny klient videli  „obraz“ našich skúseností.  Naše poznatky majú pevný základ v praktických aplikáciách.

 

VIDEO – referencie

Novinkou pre vás aj pre nás sú naše video referencie. Tieto ešte lepšie slúžia na to aby ste vy ako náš potencionálny klient videli  „rozsah“ našich skúseností.  Naša práca je vašou radosťou.

Komplexne

Sme dôveryhodná firma. Od roku 2012 sa nám podarilo odovzdať viac ako 180 úspešne realizovaných projektov. Radi pomôžeme aj vám zrealizovať váš sen o novom bývaní.  Hľadáte niekoho na stavbu váľho nového domova? Zamýšľate realizovať rekonštrukciu vašej nehnuteľnosti? Pomôžeme aj vám.

 

1 stavba = 1 firma

Odporúčame vám riadiť sa „zlatým“ pravidlom jednej firmy. Najlepšie pre Váš pokojný spánok je nechať si práce na vašej nehnuteľnosti realizovať jednej firme. Máte len jedno telefónne číslo, jednu osobu, jednu kanceláriu. Organizačne zastrešíme celé stavenisko aj jednotlivých subdodávateľov. Nestane sa vám, že by sa jednotlivý dodávatelia navzájom jeden na druhého vyhovárali. My sledujeme záujem investora, zaujímame sa o stavbu ako o celok. V procese meníme vaše peniaze na váš nový domov/nehnuteľný majetok.

 

1 stavba = 1 firma

Pri komplexnej dodávke prác na kľúč, sa postaráme o všetko. Keď povieme všetko, myslíme všetko. Prácu, materiál aj kolaudáciu. V spolupráci s našimi partnermi vám zabezpečíme realizáciu vášho projektu presne podľa vašich predstáv. Vybavíme vám aj stavebné povolenie spolu s kolaudáciou po dokončení. Váš nový domov sa môže stať čoskoro realitou. Práca, logistika, materiál, interiér, exteriér, papiere, certifikáty, povolenia, kontrola. Vy robte to, v čom ste vy dobrý a našu prácu nechajte na nás.

 

Kvalitne

Chcete kvalitné a inteligentné riešenia? Oslovili Vás naše referencie? Neobmedzujte sa. Neváhajte a zverte svoj sen o lepšom bývaní nám – profesionálom. Nenechajte nič na náhodu. Zavolajte na 0944 202 544 a my vám nezáväzne vyhotovíme cenovú kvótu na servis, ktorý potrebujete.

 

 

Ukážky niektorých z našich prác

 • All
 • Búracie práce
 • Elektroinštalácie
 • Fasádne práce
 • Hrubá stavba
 • Montáže
 • Obkladačské práce
 • Podlahy
 • Rekonštrukcia bytu
 • Rekonštrukcia domu
 • Sadrokartón
 • Stierky a omietky
 • Vodoinštalácie
 • Zámková dlažba
Búracie práce / Elektroinštalácie / Hrubá stavba / Montáže / Obkladačské práce / Podlahy / Rekonštrukcia bytu / Stierky a omietky / Vodoinštalácie

 

Naši zákazníci o nás povedali

Máte záujem o naše služby?

0944 202 544