Referencie

Referencie

Hľadáte kvalitu?  Chcete mať kvalitné a pekné bývanie?  Dodávame stavebné práce našim klientom od roku 2012, kedy sme realizovali našu prvú zákazku. Hľadáte firmu ktorá vám dodá stavbu od A po Z? Dopytujete kompletné stavebné práce a hľadáte ľudí ktorý majú pozitívne referencie od zákazníkov na svoje práce? Možno je to veľa otázok ale ste na správnej adrese. Výstavba nového domu je určite jednoduchšia žáležitosť ako rekonštrukcia starej nehnuteľnosti. Tak či onak, stavba nového domova je udalosť, ktorá je pre 97 percent ľudí stresovo náročná. Je dôležité, zveriť sa do rúk profesionálom, ľuďom, ktorým jednak môžete veriť, a jednak ľuďom, ktorý vedia čo robia. My zastrešíme Vašu výstavbu ale aj rekonštrukciu komplexne a na kľúč.

 

TEXT – referencie

Referencie formou písaného textu umiestnené na našej stránke nám boli poskytnuté od konkrétnych osôb, ktorým naša firma dodávala stavebno-montážne práce rôzneho rozsahu a rôzneho druhu. Niektorí súhlasili s uvedením celého mena, iní chceli ostať tak trošku inkognito, preto dali súhlas len na krsné meno. Každopádne, sme vďačný za každú jednu realizáciu.

 

FOTO – referencie

Fotografické referencie slúžia na to aby ste vy ako náš potencionálny klient videli  „obraz“ našich skúseností.  Naše poznatky majú pevný základ v praktických aplikáciách.

 

VIDEO – referencie

Novinkou pre vás aj pre nás sú naše video referencie. Tieto ešte lepšie slúžia na to aby ste vy ako náš potencionálny klient videli  „rozsah“ našich skúseností.  Naša práca je vašou radosťou.

Komplexne

Sme dôveryhodná firma. Od roku 2012 sa nám podarilo odovzdať viac ako 180 úspešne realizovaných projektov. Radi pomôžeme aj vám zrealizovať váš sen o novom bývaní.  Hľadáte niekoho na stavbu váľho nového domova? Zamýšľate realizovať rekonštrukciu vašej nehnuteľnosti? Pomôžeme aj vám.

 

1 stavba = 1 firma

Odporúčame vám riadiť sa „zlatým“ pravidlom jednej firmy. Najlepšie pre Váš pokojný spánok je nechať si práce na vašej nehnuteľnosti realizovať jednej firme. Máte len jedno telefónne číslo, jednu osobu, jednu kanceláriu. Organizačne zastrešíme celé stavenisko aj jednotlivých subdodávateľov. Nestane sa vám, že by sa jednotlivý dodávatelia navzájom jeden na druhého vyhovárali. My sledujeme záujem investora, zaujímame sa o stavbu ako o celok. V procese meníme vaše peniaze na váš nový domov/nehnuteľný majetok.

 

1 stavba = 1 firma

Pri komplexnej dodávke prác na kľúč, sa postaráme o všetko. Keď povieme všetko, myslíme všetko. Prácu, materiál aj kolaudáciu. V spolupráci s našimi partnermi vám zabezpečíme realizáciu vášho projektu presne podľa vašich predstáv. Vybavíme vám aj stavebné povolenie spolu s kolaudáciou po dokončení. Váš nový domov sa môže stať čoskoro realitou. Práca, logistika, materiál, interiér, exteriér, papiere, certifikáty, povolenia, kontrola. Vy robte to, v čom ste vy dobrý a našu prácu nechajte na nás.

 

Kvalitne

Chcete kvalitné a inteligentné riešenia? Oslovili Vás naše referencie? Neobmedzujte sa. Neváhajte a zverte svoj sen o lepšom bývaní nám – profesionálom. Nenechajte nič na náhodu. Zavolajte na 0944 202 544 a my vám nezáväzne vyhotovíme cenovú kvótu na servis, ktorý potrebujete.

Naši zákazníci o nás povedali

Pán Miroslav N. – Horné Sŕnie

S pánom Pavlíkom a jeho zamestnancami sme sa zoznámili pri rekonštrukcii nášho rodinného domu. Na stavbe nám robili vnútorné obklady a drevené plávajúce podlahy v dvoch izbách.
S ich prácou sme mimoriadne spokojní – pracovali profesionálne a precízne.
To, čo pán Pavlík sľúbil, dodržal na 100 %. Taktiež sa nám páčilo, že sme po nich nič neupratovali, opustili svoje pracovisko tak, že bolo všetko vyčistené, vyupratované.
Taktiež nám dával podnety a návrhy na iné činnosti, aby stavba bola úspešne vykonaná.
Miroslav Novotný

Barbora Ž.

Ďakujeme veľmi pekne za perfektne prerobený byt. Už sme tu tretí mesiac a musím povedať, že nijaké nedostatky sme si tu doposiaľ nevšimli. Všetko je veľmi pekne a detailne spravené. Odporúčame Noestav všetkými desiatimi, vidieť, že páni majú skúsenosti. Od začiatku nám vedeli vo všetkom ochotne poradiť a vysvetliť. Tiež dokážu zosúladiť činnosti s inými firmami, napríklad s kuchynským štúdiom, vďaka čomu máme dokonalú kuchyňu. Z krásnej kúpeľne a toalety sa tešíme vďaka odporúčaniam zo strany Noestavu. Celá realizácia bola veľmi rýchla a bezproblémová. V budúcnosti sa na Vás určite znovu obrátime.
Ešte raz ďakujeme.

Edita a Adrián L.

Túto spoločnosť vrelo odporúčame, konečne sme sa stretli s profesionálnym a proaktívnym prístupom a kvalitne odvedenou prácou. Ceníme si, že sa nezľakli ani opráv po spackanej práci predchádzajúcej firmy. Pán Pavlik je človek, ktorý nedáva prázdne sľuby, ale na ktorého sa môžete spoľahnúť a ktorý Vám aj odborne poradí. Dávame jej 5 z 5 hviezdičiek.

Tomáš z Trenčína

Pracovníci firmy NOESTAV sú úžasní Puntičkári. Musím uznať, a to bez preháňania, že sú veľmi predcízni, profesionálni. Vedeli nám počas prác poradiť a odpovedať na všetky naše dotazy. Splnenie nastavených termínov bola pre nich hračka. Častá komunikácia a naša informovanosť o každom kroku rekonštrukcie bola pre nás príjemným prekvapením. Kompletná prerábka nášho 85 m2 3i bytu, ako sa hovorí od podlahy, sa podarila na jednotku s hviezdičkou. Technické prevedenie rekonštrukcie ukazuje bohaté skúsenosti a zmysel pre detail celého tímu firmy. Pána Pavlíka a jeho kolegov odporúčame každému a keď sa do niečoho v budúcnosti opäť pustíme, určite si znova zavoláme firmu NOESTAV.

Iveta, Igor a malý Petrík

Ako mladý manželský pár čakajúci prírastok do rodiny, sme sa rozhodli zaobstarať si svoje vlastné bývanie. Naša predstava bola jasná, nájsť prerobený byt… Hľadaním sa však naša prvotná predstava pomaličky vytrácala. Na každom byte ktorý sme boli pozerať nám niečo vadilo. Nechceli sme sa púšťať do prerábania staršieho bytu, no iná možnosť nebola. Chcela som byť spokojná ja a aj manžel. Kúpou staršieho bytu nás čakala kompletná rekonštrukcia a najmä otázka komu ju zveriť do rúk. Prvotná predstava bol prach, bordel, vybavovačky, nákupy… Ja – s bruškom na prasknutie a zaneprázdnený manžel, by sme tomu moc nedali. Rozhodli sme sa na základe fakt množstva pozitívnych odporúčaní kontaktovať puntičkárov z firmy NOESTAV s.r.o.. S týmto rozhodnutím sme nadmieru spokojní, nakoľko sme sa počas celej doby rekonštrukcie bytu stretli s profesionálnym a priateľským prístupom ľudí. Vyzdvihli by sme hlavne to, že všetko je “kvázi” pod jednou strechou a práce na seba časovo nadvazovali bez hluchého obdobia. Celý tím ľudí je perfektný a práca bola do najmenších detailov spravená podľa našich predstáv. Dokonca to, čo by sme si my nevšimli, alebo neriešili, pán Pavlík do poslednej škárky alebo šmuhy vyriešil. Sťahovali sme sa už s bábätkom a počas celej prerábky sme sa mohli pekne pripravovať na malého a nemuseli sme riešiť bordel, prach, nákupy materiálu a podobné veci. Tento tím skvelých ľudí vyriešil všetko za nás. S odstupom času sa pozeráme na náš bytík a nie je nič, čo by sa nám tu nepáčilo. Teraz vieme, že náš prvotný plán kúpiť prerobený byt nebol až taký dobrý nápad a takúto spokojnosť by sme určite nemali. Ďakujeme a prajeme veľa takých spokojných zákazníkov ako sme my.

Elena Trenčín Vinohrady

Po skúsenostiach s firmou Puntičkár.sk musím aj ja ich prácu hodnotiť ako precíznu, profesionálnu a zodpovedne prevedenú. Firma mi splnila všetky moje, niekedy až nadštandardné, požiadavky. Ak by bolo treba, objednala by som si ich určite znova.

Ak máte veľké bytové nároky dneska,
všetko Vám splní firma Puntičkár.sk.
Nie je s nimi žiadne trápenie,
splnia Vám skutočne každé želanie.
Nie je to u nich žiadna rarita,
že ich práca je kvalita.
:-)

Ing Miroslav Švarko

Firma nám ukončila obklad vnútorných schodov.
Sme veľmi spokojní s celkovým prístupom – od zamerania a predbežnej kalkulácie cez pomoc s výberom dlažby a v neposlednom rade aj s prácou obkladača (palec hore!). Určite to nebola posledná spolupráca s touto firmou.

Vrelo odporúčam.
Ing. Miroslav Švarko
N.Mesto nad Váhom

 Júlia Melčice Lieskové

„Dala som na referencie a môžem len a len odporučiť. Veľmi profesionálny a priateľský prístup na TOP úrovni, čo sa technického aj estetického poradenstva týka. Ocenujem veľmi trpezlivý prístup, nakoľko kladačský plán si museli nanovo rozrátavať kvôli drobným zmenám ale zvládli to bez problému. Odporúčam. Ďakujem Júlia Melčice Lieskové“

Peter Polakovic

Ďakujeme Puntičkárom, p.Pavlíkovi s otcom a zohratou partiou, za skvele zvládnutú rekonštrukciu bytu. Stretli sme sa s ochotou a perfektne odvedenou prácou. Veľmi odporúčame!

Radi by sme ocenili najmä dochvíľnosť a držanie slova – keď povedali že prídu na 8:00, tak aj naozaj prišli. Keď povedali čo budú robiť, vždy to aj bolo urobené. Môžete sa spoľahnúť.

Sú to naozaj Puntičkári – každý detail s nami konzultovali, radili a robotu dôsledne kontrolovali.

V našom byte vykonali búracie práce, nové omietky, novú elektroinštaláciu, komplexnú rekonštrukciu kúpeľne, položenie dlažby v chodbe, maľovanie celého bytu vrátane ozdobnej maľovky.

Ing Jaroslav Urban

„Dlhú dobu sme pátrali po nete s priateľkou po niekom kto by nám kompletne zrekonštruoval starší byt. Náhodou sme narazili na stránku www.noestav.sk, a po podrobnom preskúmaní sme sa zhodli, že to sú tí praví na čele s pánom Pavlíkom, ktorých hľadáme.
A výsledok? Absolútne výborne a precízne odvedená práca s profesionálnym prístupom! Totálne sme ocenili, že sme našli všetky činnosti pod jednou strechou, od búracích prác až po finálne dekoračné práce. Náš byt prešiel kompletnou rekonštrukciou za ktorú sme veľmi vďační. Vždy budeme túto firmu považovať za profesionálnu a spoľahlivú vo všetkých smeroch a budeme ďalej šíriť jej dobré meno. Na záver by som dodal, že si maximálne vážime ochotu vykonať drobné veci aj nad rámec dohodnutých povinností… Ak váhate, neváhajte a choďte do toho a nebudete ľutovať.“

Jana Cifrová

„Puntičkárov“ môžem len odporučiť.
Slušné, seriózne a korektné jednanie, fundované poradenstvo môžem rovnako ako predchádzajúce kladné referencie potvrdiť.

Kúpila som starý byt v pôvodnom stave a pán Pavlík s jeho tímom ho kompletne zrekonštruoval. Od búracích prác, cez novú elektroinštaláciu, položenie plávajúcej podlahy, rekonštrukcie kúpeľne s WC, stierkovanie, tapetovanie, montáž interiérových dverí.

Dorot Matiašková

Firmu Puntičkár sme oslovili kvôli rekonštrukcii bytového jadra, na základe odporučenia suseda, kedže sme boli v meste Trenčín noví. Pán Pavlík i celá jeho pracovná skupina boli veľmi ochotní, pomohli nám aj s výberom materiálov a dobrými radami a samozrejme odviedli profesionálnu prácu, za čo im veľmi pekne ďakujeme a určite ich budeme odporúčať.

Petra Pátek

S priateľom sme kúpili starší byt a potrebovali sme kompletnú rekonštrukciu. Odporučili nám firmu Puntičkár.sk. Už pri prvom stretnutí sme boli milo prekvapení priateľským prístupom p. Pavlíka. Veľmi sme ocenili to, že táto firma urobila všetku prácu od búracích prác cez výmenu elektriky, murovanie jadra, podlahy, steny až po montáž interiérových dverí. Dokonca si po sebe aj krásne upratali, čím mi ušetrili kopu práce. Vzhľadom k tomu, že obaja s partnerom sa v tejto oblasti vôbec nevyznáme ďakujeme aj za všetky rady počas celej rekonštrukcie. A úplne nakoniec nás veľmi potešila aj zľava pri konečnom vyúčtovaní z dôvodu spolupráce aj s firmou Rado Reality. 100% spokojnosť a veľmi radi odporúčame ďalej :-)

Vierka Zmorajová

Rada by som vrele odporučila „Puntičkárov“ každému, kto potrebuje prerábať byt. Dostala som na nich kladné odporúčania a po serióznom, slušnom jednaní som v plnom rozsahu využila ich služby. Neľutujem!!! Byt, ktorý bol v pôvodnom stave, prerobili od základu – robili mi omietky, sadrokartónové pohľady, elektriku, vybúrali a vymurovali balkónovú stenu, položili plávajúcu podlahu, dlažbu na chodbe a zrekonštruovali kúpeľňu s WC, keďže tento priestor bol pôvodne vyrobený z umakartu. Bola som spokojná nielen s ich výsledkom práce, ale najmä s ich prístupom k nej. Boli dôslední, dodržiavali pracovnú dobu – žiadne odskakovanie na pivo alebo cigaretu – ako je to u mnohých zvykom. Už teraz viem, že ich služby využijem aj v budúcnosti.

Monika Kšinská

S touto firmou sme boli nadmieru spokojní pri kompletnej prerábke našeho bytu odviedli veľmi profesionálnu prácu a boli nám nápomocní. S veľmi milým a ochotným prístupom nám spríjemnili frustrujúcu prerábku bytu :) boli nám dokonca k dispozícii aj po oficiálnom dokončení ich práce pri sťahovaní, určite odporúčame, a chalanom z teamu ešte raz veľmi ďakujeme.

Martina Česalová

S cieľom zrenovovať časť starej fasády a prispôsobiť jej vzhľad pôvodnej časti domu som oslovila firmu Puntičkár, a to nielen na základe osobného odporúčania od známych, ale aj vďaka pozitívnym referenciám, ktoré som nasla na internete. Príjemne a ústretové vystupovanie, profesionálny prístup k práci, dôslednosť, zmysel pre detail a mnoho ďalších pozitív zo strany tejto firmy a konkrétnych ľudí, ktorí sa podieľali na renovácii a, samozrejme, v neposlednom rade úžasný výsledok ich práce ma vedú k tomu, aby som sa pridala k absolútne spokojným zákazníkom a šírila dobré meno firmy aj takýmto spôsobom. Takže v skratke, firmu Puntičkár vrelo odporúčam a ďakujem za puntičkársky odvedenú prácu!

Mary Straková

„Puntičkári“ nám prerábali kompletne jazykovú školu + väčší byt, spolu cca 170 m2. Boli veľmi ochotní, flexibilní a zohratí, čo nám pomohlo v časovej tiesni. Robili pre nás dve väčšie kúpeľky a 2x dlažbu v chodbách (všetko väčšie rozmery – 60cm), Bez preháňania veľmi precízne a profesionálne odvedená práca. Okrem toho spravili výborne aj znížené stropy, nivelačku, špalety, vyrovnanie stien, akustické sadrokartónové priečky, múry, obmurovky, omietky, maľovanie, a veľa ďalších vecí, ALE aj konfliktné veci ako napr. oprava sadrového okrasného štuku a pod. Veľmi si ich prácu a prístup ceníme a odporúčame každému, kto má rád kvalitu!!!

Viera Králiková

Firmu Puntičkár som si objednala na tapetovanie, položenie novej podlahy a opravu kúpelne. Bola som veľmi milo prekvapená, keď už pri prvom kontakte s pánom Pavlíkom som sa stretla s ochotou a príjemným prístupom. Taký istý prístup nasledoval aj pri realizácii prác. Firma prevádza práce tak, ako sľúbi – spoľahlivo, rýchlo a odborne. Práca je prevedená kvalitne a som veľmi spokojná. A preto firmu Puntičkár môžem len odporúčať, nebudete ľutovať, že ste sa obrátili práve na nich.

Richard Tadlánek

Firmu mi odporučil kamarát nakoľko som v krátkom čase zháňal schopných ľudí na tapetovanie a maľovanie. Na moje milé prekvapenie sme si dohodli s pánom Pavlíkom termín, ktorý bol naprosto super pre mňa a ešte sa mi úplne prispôsobili. Prácu odviedli na „puntičkárskej“ úrovni…čisto, rýchlo. Môžem len odporučiť šikovných a pohodových ľudí. Ďakujem.

 

 

Ukážky niektorých z našich prác

 • All
 • Búracie práce
 • Elektroinštalácie
 • Fasádne práce
 • Holodom
 • Hrubá stavba
 • Montáže
 • Obkladačské práce
 • Podlahy
 • Rekonštrukcia bytu
 • Rekonštrukcia domu
 • Rodinný dom štandard
 • Sadrokartón
 • Stierky a omietky
 • Vodoinštalácie
 • Zámková dlažba
Búracie práce / Elektroinštalácie / Hrubá stavba / Montáže / Obkladačské práce / Podlahy / Rekonštrukcia bytu / Sadrokartón / Stierky a omietky / Vodoinštalácie
Búracie práce / Elektroinštalácie / Fasádne práce / Holodom / Hrubá stavba / Montáže / Obkladačské práce / Podlahy / Rodinný dom štandard / Stierky a omietky / Vodoinštalácie

Máte záujem o naše služby?

0944 202 544