Služby

Služby

Náš pracovný tím je zložený z odborníkov v oblasti stavebníctva. Sme odborníci s praxou, nemáme len znalosti ale disponujeme zručnosťami. Noestav, to sme my, naše služby dostávate presne podľa vašich predstáv.

Aké služby poskytujeme a v čom sa líšime od konkurencie? Máme víziu a chceme rásť, zakladáme si na kvalite, kvalitne prevedenej práci, kvalitnej službe, kvalitnom materiáli, kvalitnom servise a kvalitnom poradenstve. Vieme, čo môžete od nás a našich pracovníkov očakávať. Zaujíma vás viac? Viac o nás a prečo sme NOESTAV sa dočítate v profile.

Výstavba

Stavebná činnosť na kľúč – zorganizujeme všetky práce, logistiku materiálu, povolenie a kolaudáciu pre stavbu vášho nového šťastného bývania. U nás nájdete všetko potrebné pod jednou strechou.

Zakladanie

Základová dosta – postaráme sa o všetky práce a logistiku materiálu pre založenie vašej stavby. S nami máte istotu, že váš dom postavíte na pevný základ. Rozhodnite sa pre nás a urobíte dobre.

Rekonštrukcia

Rekonštrukcia nehnuteľnosti je pre mnohých stresovo náročná udalosť, pričom, pre množstvo stresu je často nepodstatné, či prerábate byt alebo dom. Zverte sa do rúk profesionálom.

Kompletne

Stavba domu a rekonštrukcia nehnuteľnosti je pre nás potešením. Sme vďačný, keď vám môžeme pomôcť. Radi sa pozeráme na výsledky našej práce. Najmä keď sa blíži ku koncu. Dáme vám pokoj počas celej stavby.

Kompletná stavebná činnosť

Ide vám o kompletnú stavbu rodinného domu na kľúč, rekonštrukciu bytu, domu, obchodného priestoru, zakladanie stavby? My vám vždy za vaše peniaze poskyneme to najlepšie, čo v nás je.

Špecializujeme sa na prevzatie stavieb a ich kompletné dokončenie presne podľa zadávateľa stavby. Pracujeme prevažne priamo pre investorov, ktorí hľadajú firmu schopnú zastrešiť všetky remeslá a profesie. My sa nezľakneme projektov, ktoré sa pre nás môžu stať výzvou.

Záujemcom o naše služby ponúkame extra skúsenosť. Našou klientelou sú ľudia, ktorí hľadajú kvalitu. Naši klienti hľadajú firmu ako sme my, ktorá na ich stavbe zabezpečí úplne všetko. Všetko od jednotlivých remeselných prác, po plánovanie, upratovanie stavby, logistiku materiálu, výber subdodávateľov a kontrolu.

Absolvovali sme aj niekoľko realizácií stavieb, kde zahranične žijúci klient nebol prítomný na Slovensku počas prác. My pristupujeme k realizácii prác zodpovedne, pretože nám záleží na kvalite, na spokojnosti klienta, nielen pri odovzdávaní diela, ale aj s odstupom času.

Rekonštrukcia bytov, domov, rekonštrukcia kúpeľní

  • Máte záujem o stavebné práce či rekonštrukciu?
  • Plánujete postaviť dom, prerobyť dom alebo byt a o nič sa nestarať?
  • Chcete, aby sa o realizácia prác na vašej stavbe zbatočne nekúskovala?
  • Hľadáte firmu, kde je kvalita na prvom mieste?

POZOR, ste na správnej adrese. Pracujeme pre kvalitu a zameriavame sa na zodpovedný prístup a férovosť.  Pracujeme stále, aj vtedy, keď investor na stavbe nieje. Našou hlavnou prioritou je kvalitná stavba.

Možno hľadáte firmu na čiastočné práce a možno chcete spraviť všetko naraz. Nech máte akúkoľvek inú špeciálnu požiadavku, kontaktujte nás pre konzultácie a rezerváciu termínu realizácie. My ponúkame svojim klientom možnosť využiť našich profesionálov vo vašej firme a domácnosti. Pritom nezáleží, či sa jedná o stavbu domu, rekonštrukciu bytu, či iné stavebné práce alebo stavebno montážne práce, my ku každej zákazke pristupujeme zodpovedne.

Našu prácu plánujeme a kontrolujeme kvalitu. Ak sa chcete dozvedieť viac o ponuke našich služieb, prípadne máte záujem o vypracovanie cenovej ponuky, kontaktuje nás.

Neváhajte a volajte

Oslovili sme vás? Chcete s nami prediskutovať vašu požiadavku? Či už ide o základovú dosku, hrubú stavbu, RD na kľúč alebo rekonštrukciu, neváhajte a kontaktujte nás pre viac informácií.

Zavolajte na 0944 202 544 s vašimi otázkami, prípadne napíšte mail a my sa čoskoro ozveme vám.

Máte záujem o naše služby?

0944 202 544