Služby

Služby

Náš tím pracovníkov je zložený z odborníkov v oblasti stavebníctva. Sme odborníci s praxou, máme znalosti a disponujeme zručnosťami. Noestav, to sme my, naše služby odozdávame presne podľa predstáv našich klientov.

Aké sú naše prednosti? Máme víziu a chceme rásť, zakladáme si na kvalite, kvalitne prevedenej práci, kvalitnej službe, kvalitnom materiáli, kvalitnom servise a kvalitnom poradenstve. Viete, čo môžete od nás očakávať? Kvalitu, kvalitu a kvalitu. Zaujíma vás viac? Viac o nás a o NOESTAV sa dočítate v profile.

Výstavba

Stavebná činnosť na kľúč – zorganizujeme všetky práce, logistiku materiálu, povolenie a kolaudáciu pre stavbu vášho nového šťastného bývania. U nás nájdete všetko potrebné pod jednou strechou.

Zakladanie

Základová dosta – postaráme sa o všetky práce a logistiku materiálu pre založenie vašej stavby. S nami máte istotu, že váš dom postavíte na pevný základ. Rozhodnite sa pre nás a urobíte dobre.

Rekonštrukcia

Rekonštrukcia nehnuteľnosti je pre mnohých stresovo náročná udalosť, pričom, pre množstvo stresu je často nepodstatné, či prerábate byt alebo dom. Zverte sa do rúk profesionálom.

Kompletne

Stavba domu a rekonštrukcia nehnuteľnosti je pre nás potešením. Sme vďačný, keď vám môžeme pomôcť. Radi sa pozeráme na výsledky našej práce. Najmä keď sa blíži ku koncu. Dáme vám pokoj počas celej stavby.

Kompletná stavebná činnosť

Ide vám o kompletnú stavbu rodinného domu na kľúč, rekonštrukciu bytu, domu, obchodného priestoru, zakladanie stavby? My vám vždy za vaše peniaze poskyneme to najlepšie, čo v nás je.

Často sa stáva, že riadime kompletné dokončenie stavby presne podľa zadávateľa stavby bez nutnosti jeho neustálej kontroly. Pracujeme prevažne priamo pre investora.  Niesme subdodávatelia.  Oslovujú nás subjekty, ktoré hľadajú firmu schopnú zastrešiť všetky remeslá a profesie. My máme radi projekty, kde sa dbá na kvalitu, estetiku, máme radi projekty, ktoré sa pre nás môžu stať výzvou.

Naše služby budú pre vás „extra“ skúsenosť. Našou klientelou sú ľudia, ktorí hľadajú kvalitu, hľadajú firmu ako sme my, ktorá na ich stavbe zabezpečí úplne všetko. Jednotlivé remeselné práce, plánovanie, upratovanie stavby, logistiku materiálu, výber prípadných subdodávateľov, kontrola kvality.

Absolvovali sme aj niekoľko stavieb, kde klient – investor nebol prítomný na Slovensku alebo v našom regióne počas prác. V takýchto prípadoch využívame moderné technológie na „virtuálne stretnutia“ priamo na stavbe. My pristupujeme k realizácii prác zodpovedne, s novými technológiami, pretože nám záleží na kvalite v prvom rade a na spokojnosti klienta. Nepôjdeme do nekvality pre uspokojenie klienta, zvolíme si radšej prácu nerobiť.  Chceme dosahovať kvalitu nielen pri odovzdávaní diela, ale aj s odstupom času.

Rekonštrukcia bytov, domov, rekonštrukcia kúpeľní

  • Máte záujem o stavebné práce či rekonštrukciu?
  • Plánujete postaviť dom, prerobiť byt alebo dom a čo najmenej sa starať?
  • Chcete, aby sa o realizácia prác na vašej stavbe zbatočne nekúskovala?
  • Hľadáte firmu, kde je kvalita na prvom mieste?

POZOR, ste na správnej adrese. Pracujeme pre kvalitu a zameriavame sa na zodpovedný prístup a férovosť.  Pracujeme stále, aj vtedy, keď investor na stavbe nieje. Našou hlavnou prioritou je kvalitná stavba.

Možno hľadáte firmu na čiastočné práce a možno chcete spraviť všetko naraz. Nech máte akúkoľvek inú špeciálnu požiadavku, kontaktujte nás pre konzultácie a rezerváciu termínu realizácie. My ponúkame svojim klientom možnosť využiť našich profesionálov vo vašej firme a domácnosti. Pritom nezáleží, či sa jedná o stavbu domu, rekonštrukciu bytu, či iné stavebné práce alebo stavebno montážne práce, my ku každej zákazke pristupujeme zodpovedne.

Našu prácu plánujeme a kontrolujeme kvalitu. Ak sa chcete dozvedieť viac o ponuke našich služieb, prípadne máte záujem o vypracovanie cenovej ponuky, kontaktuje nás.

Neváhajte a volajte

Oslovili sme vás? Chcete s nami prediskutovať vašu požiadavku? Či už ide o základovú dosku, hrubú stavbu, RD na kľúč alebo rekonštrukciu, neváhajte a kontaktujte nás pre viac informácií.

Zavolajte na 0944 202 544 s vašimi otázkami, prípadne napíšte mail a my sa čoskoro ozveme vám.

Máte záujem o naše služby?

0944 202 544